Park maszynowy

Białostockie Zakłady Graficzne S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa do stałej współpracy w zakresie korzystania z usług poligraficznych.

Naszą domeną jest druk wielokolorowy oraz oprawa złożona, ale nie jest obcy nam też druk jednobarwny oraz oprawa prosta (szyta, klejona). Jako pierwsi na rynku polskim wprowadziliśmy do naszej oferty oprawę zintegrowaną.
W ciągu jednego miesiąca jesteśmy w stanie wydrukować 7 milionów arkuszy oraz oprawić 200 tysięcy książek w oprawie złożonej i 250 tysięcy książek w oprawie prostej.
Firma dokłada wszelkich starań, aby zwiększyć swoje możliwości technologiczne i sprostać coraz to większym wymaganiom jakie stawia rynek poligraficzny.
W dzisiejszych czasach maszyny nie tylko muszą z łatwością przezbrajać się do nowych zleceń, ale także powinny osiągać maksymalną wydajność w jednym procesie produkcyjnym, a do tego powinny być łatwe w obsłudze.
Dzięki nowym inwestycjom BZGraf S.A. planuje sukcesywnie maksymalizować możliwości produkcyjne i być bardziej konkurencyjna na rynku poligraficznym.

Wyposażenie drukarni

Przygotowalnia

Suprasetter 106

Druk

maszyny offsetowe: Heidelberg Speedmaster SM 102-2 z odwracaniem, Rapida KBA 106-8 z odwracaniem, Rapida KBA 105-4

Introligatornia

krajarki, falcerki, zbieraczki, niciarki, trójnoże, linia do oklejania grzbietów książkowych, linie zbierająco-szyjące, linia do oprawy miękkiej, maszyny do montowania okładki – także zintegrowanej, prasy do tłoczenia folią, linia do oprawy twardej i zintegrowanej, laminarka Jupiter Landscape maszyna do wkładania i przyklejania tasiemek/zakładek

  • Polski
  • English