Kontakt

Białostockie Zakłady Graficzne S.A.

Aleja 1000-lecia PP 2
15-111 Białystok / Polska

Prezes:
Antonina Kuchlewska
tel. +48 85 678-55-24
e-mail: dyrekcja@bzgraf.pl

Dyrektor d/s Produkcji – Członek Zarządu:
Halina Samotik
tel. +48 85 678-55-39
e-mail: halina.samotik@bzgraf.pl

Główny Księgowy – Członek Zarządu:
Anna Syczewska
tel. +48 85 678-55-44
e-mail: anna.syczewska@bzgraf.pl

Sekretariat:
tel. +48 85 675-29-06 lub +48 85 678 55 24
e-mail: dyrekcja@bzgraf.pl
Fax: 85 675-30-83

OBSŁUGA KLIENTA

Marcin Samojłowicz – Kierownik Marketingu, Technologii i pozyskiwania zleceń
tel. +48 85 678 55 31
Mobile: +48 606 49 00 17
marcin@bzgraf.pl

Piotr Stachurski
Tel. +48 85 678 55 43
Mobile: +48 668 383 961
piotr.stachurski@bzgraf.pl

Gabriela Piłaszewicz
Tel. +48 85 678 55 51
Mobile: +48  784 698 534
gabriela.pilaszewicz@bzgraf.pl

Janusz Maksimiuk
Tel. +48 85 678 55 56
Mobile: +48  606 359 495
janusz.maksimiuk@bzgraf.pl

Elżbieta Radziszewska
Tel: +48 85 678 55 38
Mobile: +48  608 575 260
elzbieta.radziszewska@bzgraf.pl

Robert Dziedzic
Tel. +48 85 678 55 35
Mobile: +48 609 060 669
robert.dziedzic@bzgraf.pl

Renata Ramotowska
Tel. +48 85 678 55 54
Mobile: +48 698 307 336
renata.ramotowska@bzgraf.pl

Maciej Sulima
Tel. +48 85 678 55 36
Mobile: +48 697 610 442
maciej.sulima@bzgraf.pl

Piotr Sznajderuk
Tel. +48 85 678 55 66
Mobile: +48 664 172 207
piotr.sznajderuk@bzgraf.pl

Cień

NASI KLIENCI:

© Copyright 2018 BZGraf Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie zdjęć lub treści bez zezwolenia zabronione.
Projekt i wykonanie Clouds Studio Graficzne